Treeningvarustus

Judokimonod

Judovarustuse kohta võite leida infot Budopunkti kodulehelt, kes on klubi koostööpartner. Head treeningkimonod lastele. Püksid kummi ja nööriga (kuni 150 cm). Kimono hinnad sõltuvad suurusest ja paksusest. Mida paksem ja tugevam, seda parem ja kallim. Suurused 120-140 cm jäävad 26-31 euri vahele. Suurused 140-170 cm jäävad 35-60 euri vahele. Vööde hinnad kollasest pruunini eraldi ostes on 7 EUR.

NB! Kimonode hooldus

Judogid tõmbuvad pestes päris palju kokku, mõnikord lausa number väiksemaks. Kimonod ostes tuleks kindlasti seda arvestada ja osta suurem kimono. Varukad ja püksisääred võib sissepoole keerata ja kinni traageldada. Kindlasti ei tohiks neid lihtsalt väljapoole keerata, sest näpud ja varbad võivad nende taha kinni jääda. Pestes tõmbub kimono aja jooksul umbes 3-5 cm käistest ning veidi ka ümbermõõdust. Mida paksem on judogi, seda rohkem tõmbub ta kokku. Soovitatav pesemistemperatuur sõltub judogi määrdumusastmest kuid üldiselt soovitab tootja 40-60 C pesemist. Kogu pesemisinfo on olemas ka iga kimono küljes. NB! Tugevdatud vööd ei tohi pesta, sest vöötugevdus võib pesemisel värvust muuta.   Kui vöö ei ole jäik, siis tugevdus puudub ja võib pesta küll. Vöö tuleks kindlasti ära märgistada kas nime või millegi muuga, mille laps ära tunneb.   Vältimaks judoriietuse vahetusse minekut kellegi teiste riietega, on vajalik ka nimi või mõni muu märge kimono jaki ja pükste siseküljele teha.

Klubi embleem

Klubi embleem on mõeldud eelkõige kasutamiseks judokimonodel.
Soovitame selle õmmelda kimono vasakule hõlmale nagu on näha ülevaloleval pidil või siis varrukale.

Embleem räägib:

Minu unistuseks on pääseda võistluskimonole esindama klubi. Siis olen ma õnnelik. Milles ma siis hea olen:

  • Olen ilus, siidine ja läikiv. Tikitud ja pesus värvi ei anna.
  • Mind võib õmmelda nii masinaga kui ka käsitsi.
  • Kui vaja, siis hüppan ühelt kimonolt teisele. Minu väärtus ei kahane.
  • Olen alati olemas ja väärt 3 EUR

Kui soovite muretseda endale klubi embleemi, siis palun andke oma soovist treenerile teada.

Täname toetajaid:

Scroll to Top

Registreerumine

Klubiga liitumisel on vajalik täita liikmeks saamise avaldus (ankeet). Registreerimine vajalik ainult uute õpilaste puhul

Võta ühendust

Võta julgesti meiega ühendust ja küsi lisainfot. Aitame hea meelega.